Parking Pyrzowice

Ponad 500 miejsc
parkingowych tuż obok
lotniska w Pyrzowicach

Parking Pyrzowice to ponad 500 miejsc parkingowych, bezpieczeństwo zapewniane przez ochronę fizyczną i system monitoringu oraz doskonała lokalizacja – zaledwie 400 m od lotniska Katowice Airport, na które zawieziemy Cię bezpłatnie.

Parking w Pyrzowicach

Parking Pyrzowice (przy stacji BP) zlokalizowany jest w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach, przy drodze 913. W skład kompleksu parkingowego wchodzą: 

  • całodobowy parking,
  • stacja paliw BP, 
  • myjnia samochodowa ERHLE 
  • dozorowany parking TIR 

Na utwardzonej powierzchni (kostka betonowa), przygotowaliśmy ponad 500 pełnowymiarowych miejsc parkingowych. Rocznie z naszych usług korzysta kilka tysięcy Klientów. Wielu z nich wybiera nasz parking od lat. 

Bezpieczeństwo

Wiemy, że bezpieczeństwo pozostawianych samochodów decyduje o spokoju i komforcie dalszego podróżowania, dlatego zadbaliśmy o:
Całodobową ochronę fizyczną
System telewizji przemysłowej
Ogrodzenie całego terenu
Nocne oświetlenie
Ubezpieczenie pojazdów

Bezpłatny transfer

Niezależnie od długości parkowania zapewniamy darmowy transfer na lotnisko oraz z lotniska. Dysponujemy flotą nowoczesnych, klimatyzowanych pojazdów marek Mercedes i Volkswagen. Kierowcy są dostępni przez całą dobę. 

Więcej niż parking

Na terenie parkingu znajduje się stacja BP, gdzie zatankujesz najwyższej jakości paliwa Pb 95 i Pb 98, ON oraz LPG. Przy stacji benzynowej działa myjnia ręczna. Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu mycia, pielęgnacji oraz sprzątania pojazdów. Podczas Twojej nieobecności, możemy zadbać o Twój samochód kompleksowo.

Przyjazd

Podaj datę przyjazdu
Podaj czas przyjazdu

Wyjazd

Podaj datę wyjazdu
Podaj czas wyjazdu

Samochody

Ilość samochodów
Podaj nr rejestracyjny samochodu
Cena:
Zarezerwuj