You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Dlaczego nasz parking ?

Parking Pyrzowice zaprasza o każdej porze roku. Jedziesz na wakacje, masz zaplanowany krótki urlop lub podróż służbową - nasz kompleks parkingowy to najlepszy wybór.

Parking Pyrzowice (przy stacji BP) zlokalizowany jest w pobliżu międzynarodowego portu lotniczego Katowice - Pyrzowice. W skład kompleksu parkingowego w Pyrzowicach (przy drodze 913) wchodzą: profesjonalny - całodobowy parking (24h), stacja benzynowa BP, myjnia aut, sklep oraz restauracja Subway - serwująca zawsze świeże i smaczne dania.

Nasze Zalety

Bezpieczny Parking


Bezpieczeństwo pozostawionych pojazdów gwarantuje specjalnie wyszkolona całodobowa ochrona, system telewizji przemysłowej, ogrodzenie parkingu i jego nocne oświetlenie.

Bezpłatny transfer


Wszystkim gościom zapewniamy bezpłatny transfer na lotnisko oraz z lotniska. Przejazdy realizujemy nowymi klimatyzowanymi samochodami marki Mercedes oraz Volkswagen.

Zadowoleni Klienci


Rocznie z naszych usług korzysta kilka tysięcy zadowolonych klientów, dlatego ważne jest dla nas, aby jak najlepiej i kompleksowo obsłużyć każdego naszego gościa.

Płatność online


Na naszym parkingu za parkowanie pojazdu można zapłacić przez internet (podczas rezerwacji online). Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej strony www.

Sklep i restauracja Subway

To zdecydowanie wyróżnia nasz kompleks parkingowy. Sklep oraz restauracja Subway mieści się na terenie stacji benzynowej BP. Stanowią idealne miejsce, żeby zregenerować siły przed podróżą. Pieczywo jest wypiekane na miejscu, natomiast świeże warzywa są kupowane u lokalnych dostawców. Szeroki wybór smacznych wędlin uzupełnia gama aromatycznych sosów i przypraw. Każde zamówienie jest przygotowane na Twoich oczach. Już teraz, nasza smaczna kuchnia przeniesie Ciebie do krainy smaków, być może miejsca twojego wakacyjnego pobytu: Grecji, Egiptu, Hiszpanii czy Włoch.

Tankuj na naszej stacji BP - bezpośrednio przy parkingu

Stacja BP bezpośrednio przy parkingu Tankuj na naszej stacji BP - bezpośrednio przy parkingu. Stacja wyposażona jest w sześć stanowisk, na których można zatankować najwyższej jakości paliwa BP: Pb 95 i Pb 98 oraz ON, w tym paliwa serii Ultimate. Ponadto stacja Parking Pyrzowice oferuje stanowisko LPG oraz odkurzacz.

Parking Pyrzowice przy stacji BP

Rocznie z naszych usług korzysta kilka tysięcy zadowolonych klientów. Bezpośrednie sąsiedztwo lotniska Katowice-Pyrzowice (400 metrów), ponad 500 miejsc parkingowych na utwardzonej powierzchni (kostka betonowa), całodobowa ochrona, system telewizji przemysłowej, monitoring firmy ochroniarskiej, ubezpieczenie pozostawionych pojazdów, ogrodzenie parkingu oraz jego oświetlenie w nocy – to wszystko sprawia, że nasi klienci czują się bezpiecznie i komfortowo.

Myjnia samochodowa

Przy stacji benzynowej działa także myjnia ręczna. Oferujemy najwyższej jakości usługi z zakresu mycia, pielęgnacji oraz sprzątania pojazdów. Używamy sprzętu marki Karcher oraz najlepszych środków czyszczących. Myjnia jest czynna od 8 do 20, od poniedziałku do piątku oraz od 8 do 14 w soboty. W niedziele myjnia jest nieczynna.

Opinie

!Parking Pyrzowice przy stacji BP to bezpieczeństwo oraz komfort Rezerwuj!