You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Głodny? W naszym kompleksie parkingowym znajdziesz restaurację Subway z pysznymi kanapkami

Wszystkich Klientów naszego parkingu zapraszamy na przepyszne świeże kanapki Subway. Restauracja znajduję się zaraz obok parkingu, więc posiłek przed wylotem nie zajmie Wam dużo czasu, a atrakcyjne ceny i sprawdzony smak zapewnią przyjemną podróż.

Również po powrocie z wyczerpującej podróży, oczekiwaniu na bagaż i dalszą trasą do domu warto zajrzeć do nas i przegryźć coś na ząb. Co ważne, nasza restauracja czynna jest 24 godziny na dobę, więc nie musicie się martwić o prowiant i to, że dopadnie Was głód. Pamiętajcie też, że nasze ceny są o wiele bardziej atrakcyjne niż na lotnisku Katowice Pyrzowice.

U nas znajdziesz zawsze świeże składniki i miła obsługę. Jest też oczywiście komfortowe miejsce, w którym można usiąść i wygodnie zjeść, a jeśli naprawdę bardzo spieszycie się na lot zawsze możecie zabrać nasze kanapki na wynos. Mamy nadzieję, że to kolejne usprawnienie na najlepszym parkingu przy lotnisku Katowice Pyrzowice przypadnie Wam do gustu i umili najbliższą podróż.

Dzielimy się ze światem miłością do Subów!

Najnowsze Posty

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi zawsze nadchodzącymi wiadomościami i aktualizacjami. Wpisz swój e-mail i zapisz się do naszego newslettera.