You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Parking Pyrzowice - warto wiedzieć!

Oferujemy bezpłatny transfer na lotnisko oraz z lotniska. Transfer trwa kilka minut i jest realizowany wygodnymi, klimatyzowanymi busami marki Mercedes.

Parking posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia, takie jak ogrodzenie, szlaban, całodobową ochronę, system telewizji przemysłowej. Wszystkie parkujące samochody objęte są ubezpieczeniem. Cała powierzchnia parkingu jest utwardzona (kostka betonowa); w nocy na terenie parkingu włączone jest oświetlenie.

Parking Pyrzowice (przy stacji BP) oddalony jest od terminala lotniska około 4 min. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy bezpłatny transfer na lotnisko oraz z lotniska. Transfery realizowane są 24 godziny na dobę od razu po przybyciu na parking lub po powrocie. Uwaga: Po powrocie bardzo prosimy o wezwanie samochodu transferowego dopiero po odbiorze całego bagażu.

Szczególnie w okresie wakacji bardzo prosimy o wcześniejsze rezerwowanie miejsc. Wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny zamieszczony na stronie WWW, a niezwłocznie wyślemy Państwu potwierdzenie rezerwacji, które jest gwarancją zarezerwowanego miejsca.

Parking Pyrzowice to kompleks oferujący bezpieczne miejsce parkingowe, usługi restauracji Subway, sklep, stację BP oraz myjnię samochodową. To wszystko oddajemy do Państwa dyspozycji..

Za parkowanie pojazdu można zapłacić przez internet (podczas rezerwacji online) lub gotówką przy wjeździe na parking.

Tak, jest to możliwe w terminie na dwa dni przed planowanym przyjazdem. Zwracamy kwotę pomniejszoną o 15 zł wartości rezerwacji. W celu wycofania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Podczas rezerwacji miejsca parkingowego, można podać dane do faktury w systemie rezerwacji online. Faktura Vat zostanie automatycznie wygenerowana i przesłana na wskazany przez Państwa adres e-mail.